O táboru

 

Jistě byste rádi věděli, než někam pošlete své dítě, jak to tam vypadá. V tomto příspěvku vám podám několik základních informací.
První otázka, která vás asi napadne je, kde budou děti spát?
Ke spaní slouží dětem stan s železnou konstrukcí a dřevěnou podlážkou. Co se týče vybavení stanu, postel na nožičkách, poličky a kapsář jsou jeho součástí.
Jak se děti budou stravovat?
Strava je připravována přímo v táboře v naší polní kuchyni.  Strava je 5x denně, a není žádný problém v případě hladu, si buď přidávat, nebo si i mimo čas vymezený ke stravování tj.(snídaně, svačina, atd.) říct o jídlo další. Abyste si udělali přesnou představu, kuchyně není zděná. Je to polní kuchyně se dvěma kamny na dřevo, a jedním plynovým sporákem napájeným z bomby.
Jak je to na táboře s hygienou?
Děti se myjí každý den několikrát. Ráno po rozcvičce a večer před táborákem, včetně čištění zubů. Během dne si děti musí mýt ruce před každým jídlem, případně se myjí i po hře, při které se příliš zapotí nebo umažou.  Sprchování v teplé vodě je povinné po ukončení práce služebního oddílu a po návratu z dvoudenního výletu, což je povinná teplá sprcha minimálně 3x za 14 dní tábora. Samozřejmě teplá sprcha je k dispozici i mimo tyto povinné očisty v případě zájmu a potřeby každý den.
Jaké jsou na táboře záchody?
Záchody jsou „suché“ kadibudky. Ruce se myjí pod tekoucí vodou s desinfekcí.

Pokud by vás napadla nějaká jiná otázka, tak pište na kokorin-tym@email.cz

přihlášení správců // made by tomik
MEZERA